linie do chleba, piece rurowe, ubijaczki

LINIE DO CHLEBA

 

UBIJACZKI

 

PIECE RUROWE

 

KRAJALNICE DO CHLEBA

 

PIECE OBROTOWE

 

 

WYPOSAŻENIE KAŻDEJ PIEKARNI – KRAJALNICA DO CHLEBA

 

krajalnica do chleba

 

 

 

Dziś w większości piekarni dąży się do jak największej automatyzacji produkcji. Zmniejsza to w zdecydowany sposób koszty i pozwala zwiększyć efektywność produkcji.

 

W nowoczesnych piekarniach mamy do czynienia z pełnymi liniami technologicznymi w skład, których wchodzą między innymi takie urządzenia jak np. wagodzielarka do chleba, zaokrągralka stożkowa, międzygarownia statyczna, wydłużarka, krajalnica do chleba i urządzenia do pakowania.

 

Oczywiście urządzeń, które są wykorzystywane w procesach produkcji w piekarniach jest znacznie dłuższa lista, jednak te wymienione powyżej są całkowicie niezbędne.

 

Jeśli chodzi o krajalnice do chleba stosowane w piekarniach to trzeba powiedzieć, że mają niewiele wspólnego z urządzeniami tego typu stosowanymi w gospodarstwach domowych. Począwszy od wydajności, a kończąc na mechanizmach tnących trzeba jasno stwierdzić, że oba typy urządzeń łączy właściwie tylko nazwa.

 

Jednym z liderów na rynku w tej branży jest między innymi polska firma LOZAMET.

 

Oferta obejmuje bardzo szeroki asortyment urządzeń powszechnie stosowanych w szeroko rozumianym przemyśle spożywczym i gastronomii. Jeśli chodzi o piekarnie to krajalnica do chleba tej firmy obejmuje kilka typów i rodzajów urządzeń. Z tych najbardziej znanych wymieńmy: krajalnica do chleba MKP – 09.6, MKP – 09.7, MKP – 11.6, MKP – 13.6 itd. Przeciętna wydajność oscyluje wokół 150 bochenków na godzinę, to mówi samo za siebie.